Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 17.06.2018 16:44:03 

Smilno kostol sv. Štefana Uhorského

Program bohoslužieb:

image image created by Jaroslav Rondzik image

 

Liturgický program na 11. týždeň v Cezročnom období

18.6.2018 – 24.6.2018

 

Liturgický  prehľad

zborov

dlhá lúka

smilno

stebnícka huta

pondelok

18.6.

Pondelok  11. týždňa v Cezročnom období

06:30

 

17:30 MJ

P

 

+ čl. BPSR

 

+ Ladislav Rimarčík

 17:30

 

M

 

 

+ Ján Jurčišin Makovická 37

18:30

MJ

 

 

 + Ján, Veronika Majcher

 

 

 

 

 

utorok

19.6.

Utorok  11. týždňa v Cezročnom období

06:30

 

17:30

MJ

M

 

ZBP čl. BPSR

 

+ Helena Žofčinová

18:30

MJ

+ Zuzana, Ján, Anna, Ján Jurčišin Hlavná 9.

06:30

P

+ Mária, Rozália, Michal Vonkomer

   

 

streda

20.6.

Streda  11. týždňa v Cezročnom období

17:30

P

 

+ Magdaléna a Slávko

17:00

 

MJ

 

+ Anna Kvočáková

+ Ľuboš Kyba

17:30

 

M

 Za dar života ZBP Ľubica

18:30

 

P

štvrtok

21.6.

Sv. Alojza Gonzágu, rehoľníka Spomienka

 06:30

MJ

17:30

 

 

M

+ čl. BPSR

 

+ Mária, Adolf

 07:15

 

17:30

P

 

P

+ Norbert, Zuzana

V škole

Jozef, Anna, Jozef Belejčák

18:30

 

M

 ZBP Mária Matiseková č.71

 

 

 

 

piatok

22.6.

Piatok  11. týždňa v Cezročnom období

06:30

MJ

 

ZBP čl. BPSR

15:00

 

 

17:30

P

 

 

U

 Korunka Bož. mil.

+ Jozef, Mária Jurčišin

+ Marián Jurčišin

17:30

M

 + Ján Blažek

 

 

 

 

 

sobota

23.6.

Sobota  11. týždňa v Cezročnom období

07:30

 

 

M

+ čl. BPSR

07:30

 

P

+ Jozef, Anna Mačej

07:00

MJ

09:00

 

 

P

 Za duchovné deti Pátra Pia

Poďak. PB. Za 50r. manž. Ján a Helena

 

 

 

 

nedeľa

24.6.

Narodenie sv. Jána Krstiteľa Slávnosť

07:30

 

10:30

14:45

 

P

 

M

MJ

 

Za farnosť

 

+ Jozef Rondzík

Za účasti Rómov

07:30

 

 

10:30   

 

M

 

 

MJ

+ Jozef, Andrej, Anna Vojtuš

 

ZBP čl. Br. sv. Michala

09:00  MJ

 

 

 

 + Beáta Dinisová

09:00

 

P

 

 

 

 

 

image 


 

 

 

TOPlist